"Spor, dünyayı değiştirecek güce sahiptir ve çok az şeyin sahip olduğu birleştirici güce..."

ÜSSK - BİR TAKIMDAN DAHA FAZLASI...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret74255
Takip Ediniz
    https://www.facebook.com/uskudarsusporlari

6.AQUAMASTERS YÜZME ŞAMPİYONASINDA TAKIMIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI. 8 KUPA-29 MADALYA

Muğla Valiliği, Türkiye Yüzme Federasyonu ve Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle Aquamasters tarafından altıncısı Bodrum'da düzenlenen Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası'nda, Full Moon Meet(Dolunayda Yüzme Yarışması), 4x500 metre Relay Meet(Bayrak Yarışı) ve 1500 m, 3000m ve 6000 metreden oluşan açık su maratonu yoğun katılımla gerçekleşti. Dolunay yarışmasında 270, Bayrak yarışmasında 83 Takım(332 kişi)  ve Açık Su Maratonunda 550 toplamda 1250 kişinin katıldığı yarışlara kulübümüz 33 kişi ile iştirak etti.

Şampiyona boyunca yoğun bir müsabaka süreci atlatan sporcularımız 8 adet genel kategori kupası kazanırken, bayrak yarışları ve maratonda 14 Altın, 7 Gümüş, 8 Bronz olmak üzere toplamda 29 madalya kazandı.

 

Sporcularımızın  dereceleri şöyledir;

 

FULL MOON MEET (DOLUNAYDA YÜZME YARIŞMASI)

BİGE VARDAR – Bayanlar Genel Kategori Şampiyonluk Kupası

TOLGA ÖCAL - Erkekler Genel Kategori İkincilik Kupası

 

4X500 METRE RELAY MEET(BAYRAK YARIŞI)

ÜSKÜDAR SU SPORLARI R0 ERKEK TAKIMI ALTIN MALDAYA

Hasan İLKER / Kaan EDİZ / Kerem ARDA / Yiğit GÜVEN

ÜSKÜDAR SU SPORLARI R2 ERKEK TAKIMI BRONZ MADALYA

Süreyya CİLİV / Tolga ÖCAL / Mert ZEYDANLI / Emre CEM

ÜSKÜDAR SU SPORLARI R3 ERKEK TAKIMI GÜMÜŞ MADALYA

 Caner ASPAVA / R.Kemal AYDIN /Burak DOĞUŞ / Osman AKKUŞ

ÜSKÜDAR SU SPORLARI  R1 BAYAN TAKIMI ALTIN MADALYA

Bige VARDAR /Berna GEDİK / Sinem AKSU / Nurçin ŞAHİN CEM

ÜSKÜDAR SU SPORLARI R2 BAYAN TAKIMI GÜMÜŞ MADALYA

Işık ÖZDEMİR / Wendy EDİZ / Dilek ERDOĞAN / Deniz GEMALMAZ

ÜSKÜDAR SU SPORLARI KARMA R2 GÜMÜŞ MADALYA

Zeynel KÜSMEZER / Esra ŞENSES / Alper ERDOĞAN / Nesrin ÖZGÜN

ÜSKÜDAR SU SPORLARI KARMA R3 TAKIMI BRONZ MADALYA

Ömer TÜZER / Arzu KILIÇ / Zeynep DÜVENCİ / Başar KILIÇ

ÜSKÜDAR SU SPORLARI KARMA R4 TAKIMI GÜMÜŞ MADALYA

Can GEMALMAZ / Ersin SÜEREN / Dorothy GWILLIM / Ece SÜEREN OK

 

 

1,5-3-6 KM MARATON

1500m GENEL KATEGORİ SONUCLARI

Nesrin ÖZGÜN -Bayanlar Genel Kategori Şampiyonluk Kupası

Berna GEDİK -Bayanlar Genel Kategori İkincilik Kupası

Tolga ÖCAL -Erkekler Genel Kategori Şampiyonluk Kupası

Mert ZEYDANLI -Erkekler Genel Kategori Üçüncülük Kupası


3000m GENEL KATEGORİ SONUCLARI

Esra ŞENSES -Bayanlar Genel Kategori İkincilik Kupası

6000m GENEL KATEGORİ SONUCLARI

Bige VARDAR- Bayanlar Genel Kategori Şampiyonluk Kupası

 

1500 YAŞ GRUBU

Nesrin ÖZGÜN-Altın Madalya

Tolga ÖCAL-Altın Madalya

Mert ZEYDANLI-Altın Madalya

Ersin SÜEREN-Altın Madalya

Berna GEDİK-Altın Madalya

Recep Kemal AYDIN-Altın Madalya

Zeynep DÜVENCİ-Altın Madalya

Deniz GEMALMAZ-Altın Madalya

Sinem AKSU-Gümüş Madalya

Yiğit GÜVEN-Gümüş Madalya

Ece SÜEREN OK-Bronz Madalya

Alican KAN- Bronz Madalya

Emre CEM-Bronz Madalya

Ece SÜEREN OK-Bronz Madalya

3000 YAŞ GRUBU

Nurçin ŞAHİN CEM-Altın Madalya

Esra ŞENSES-Altın Madalya

Wendy EDİZ- Altın Madalya

Dorotyh GWILLIM- Bronz Madalya

6000 YAŞ GRUBU

Bige VARDAR – Altın Madalya

Caner ASPAVA – Gümüş Madalya

Orkun ÖZEK – Bronz Madalya



Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
517 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın